קידום אתרים בגוגל No Further a Mysteryלמשל – חברה המוכרת עגלות ילדים ומעוניינת בפרסום להורים צריכה לפרסם את עצמה באתרים העוסקים בתינוקות, ילדים, הורות ומשפחה וכו'.

אם אינך יודע איך לגרום לגולש לעשות את מה שאתה רוצה שהוא יעשה אז פרסום שכזה הוא בזבוז זמן וכסף. הנעה לפעולה, זאת התשובה ועל זה עוד נדבר בהמשך.

המלצה נוספת שלנו היא הגדרת יעדים לקידום. בקשו התחייבות בכתב ליעד של קידום מילת מפתח מרכזית אחת או יותר למקומות שהגדרתם מראש. במידה וחברת קידום אתרים לא השיגה את היעד יהיה פיצוי כלשהו שתקבעו מראש.

פרסום במדיית האינטרנט: כיצד לבחור מקומות נכונים לפרסם בהם, מה חשוב לבדוק לפני שמפרסמים באינטרנט, כמה עולה לפרסם באתרי אינטרנט ואיך זה מתבצע בפועל, למה לצפות אחרי שהצבנו פרסומת של העסק, איך ניתן לחסוך ולשלם פחות על פרסום?

לאחר הסקירה נתחיל להיכנס עמוק יותר, ונסביר בהרחבה כיצד להשתמש בצורה חכמה באפשרויות הבולטות יותר הקיימות בשיווק האינטרנטי:

ואז החליטו לצאת למאבק, ולצאת לרחובות והמחאה החברתית שהשתוללה כאן נטעה תקווה בלבם של אזרחים רבים, אך בעיקר שיקפה את חוסר הצדק החברתי!

פילוח ממוקד – היכולת לבחור מונחי חיפוש ספציפיים שמתאימים קרא עוד ללקוחות שבעל העסק רוצה. מצד שני סינון מתקדם של אלו שחבל לבזבז עליהם זמן ותקציב.

היעד יכול להיות סגירת עסקאות, הגדלת נפח הלקוחות או הגדלת רווחים.

אם גוגל היו מאפשרים למפרסמים לפרסם במנוע החיפוש כל דבר העולה על רוחם.. זה היה גורם לדף החיפוש להיראות גדוש ומלא בפרסומות שלא בטוח כי היו מתאימות לכל אחד.

על מנת להבין איך בית העסק שלכם יכול להשתלב בקידום אתרים במנועי החיפוש תוכלו לחפש בכל מילות המפתח את המונח שהינכם חושבים שהלקוחות שלכם היו רושמים על מנת למצוא אתכם ולפי כך תראו את הסיכוי שלכם להשתלב בעולם האינטרנט.

ברמת העיקרון מומחה קידום אתרים בונה קישורים אשר יביאו את הגולשים לאתר שלכם, בונה בלוגים ועושה עבודה בפורומים הרלוונטיים באינטרנט.

הקורס יועבר על ידי אנשי מקצוע מתחום השיווק האינטרנטי, כל אחד בעל ניסיון רב בתחומו.

אז הלכתי לאתרים התחרותיים (צימרים, לימודים, השכרת רכב וכו') בגוגל, לחפש קרדיט של המקדמים באתרים הראשונים. אין קרדיט.

יש עוד עבודה רבה שאליו לעשות על מנת להביא תנועה לאתר שלכם. גם המתחרים שלכם משתמשים באותן מילות המפתח ולכן יש לעשות עוד עבודה רבה על מנת לגרום למנועי החיפוש להאמין שהאתר שלכם הוא זה הרלוונטי לחיפוש של הגולשים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *